ELBUD-KKT
– Dobra energia!

Co cechuje naszą ofertę?

 • ponad 20 lat doświadczenia w branży elektrycznej i budowlanej
 • niezbędne uprawnienia wykonawcze, w tym budowlane umożliwiające kierowanie i nadzorowanie robotami elektrycznymi
 • wykwalifikowana kadra kierownicza oraz monterzy instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych
 • stale podnoszone kwalifikacje kadry i pracowników poprzez udział w szkoleniach i kursach
 • własna baza transportowo-sprzętowa
 • zlecenia wykonywane profesjonalnym sprzętem i narzędziami
 • korzystne ceny w zakresie materiałów elektrycznych i elementy do fotowoltaiki
 • ugruntowana pozycja na rynku lokalnym
 • kompleksowość usług elektrycznych
 • wysokie ubezpieczenie firmowe OC
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (duży własny magazyn zapewnia szybki czas reakcji w przypadku prostych awarii)

Wszystko powyższe pozwala na wysoką jakość usług i na realne wywiązywanie się z długoterminowych gwarancji w zakresie instalacji fotowoltaicznych, a także szybkie działanie w przypadku wystąpienia awarii lub reklamacji.

Nasza Oferta

Usługi elektryczne

Instalacje elektryczne / Roboty elektryczne

Usługi OZE / Fotowoltaika

OZE w tym budowa instalacji domowych, farm fotowoltaicznych i farm wiatrowych

Hurtownia elektryczna

Hurtownia materiałów i artykułów elektrycznych (w tym fotowoltaiki)

Wypożyczalnia elektronarzędzi HILTI oraz sprzętu i maszyn budowlanych

Roboty ziemne i usługi sprzętowe

Usługi i roboty sprzętowe – Zakładanie i pielęgnowanie trawników, niwelacja terenu, wykopy pod fundamenty i przyłącza, przydomowe systemy nawadniania i odwadniania. Mechaniczne odśnieżanie dróg, chodników i placów

O firmie ELBUD-KKT

Kim jesteśmy? Zacznijmy od tego, że mamy już ponad 20 lat. Tyle właśnie działamy w branży elektrycznej. Przez ten czas zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym, ale nieprzerwanie się rozwijamy, aby móc proponować Wam w ofercie jeszcze więcej i w dalszym ciągu nigdy nie zawodzić. Świadczone przez nas usługi to droga do zadowolenia klienta i nie zamierzamy z niej zejść. A jak to się wszystko zaczęło?

Spółka ELBUD-KKT s.c. proponująca szeroko pojęte usługi elektryczne, powstała w marcu 1999 roku. Wtedy to istniejący od 1983 roku Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Kazimierz Kurowski, połączył się z firmą Piotra Kurowskiego działającą w branży telekomunikacyjnej. Tak narodził się ELBUD-KKT s.c. K. Kurowski, Cz. Tyczyński, P. Kurowski.

Początkowo siedziba przedsiębiorstwa znajdowała się w Nysie przy ul. Poniatowskiego 3, na terenie byłej bazy LOK-Nysa. Działalność naszej firmy na lokalnym rynku usług elektrycznych polegała głównie na wykonawstwie robót elektroinstalacyjnych. Wraz z naszym rozwojem narodziła się potrzeba stworzenia własnego magazynu na materiały elektroinstalacyjne. Wówczas więc powstała hurtownia materiałów elektroinstalacyjnych, która prężnie funkcjonuje po dziś dzień.

Rok 2005 to przeniesienie firmy do nowo zakupionej siedziby przy ul. Piłsudskiego 62F w Nysie – obecnie tu znajduje się nasza kwatera główna. Kolejne lata rozwoju przyniosły też zmiany w składzie
właścicieli spółki – obecnie funkcjonujemy pod nazwą ELBUD-KKT s.c. P. Kurowski, V. Kurowska.

Rok 2019 jeszcze bardziej zdynamizował rozwój firmy i powiększenie parku maszynowego oraz zakres świadczonych usług. Zdobyte doświadczenia oraz udział w wielu realizacjach pozwoliły na poszerzenie zakresu działalności o takie zagadnienia jak wytwarzanie i przesyłanie energii pochodzącej z OZE (Odnawialne źródła energii), czyli na przykład farmy wiatrowe oraz farmy fotowoltaiczne.

Obecnie zatrudniamy ponad 30 osób stanowiących wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, a ponadto przysposabiamy do zawodu uczniów. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w branży robót ziemnych, energii elektrycznej i OZE, zatem korzystając z oferty ELBUD-KKT s.c. wiecie, że jesteście pod opieką specjalistów. Usługi budowlane oraz energia odnawialna i elektryczna nie mają dla nas tajemnic.

Posiadamy także niezbędne uprawnienia i zaświadczenia uprawniające nas do wykonywania wszystkich oferowanych usług. Powierzone nam prace wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu i narzędzi. Sięgamy wyłącznie po materiały najwyższej jakości, jednocześnie oferując konkurencyjne ceny i korzystne gwarancje.

Na przestrzeni wielu lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w pracach prowadzonych na różnego rodzaju obiektach (szkoły, przedszkola, sklepy, budynki mieszkalne i zbiorowego zamieszkania, biurowe, ochrony zdrowia, zakłady produkcyjne). Doświadczenie nabyte poprzez realizację różnorodnych instalacji elektrycznych oraz budowlanych w takich obiektach i indywidualne podejście do klienta, daje gwarancję dobrej organizacji pracy oraz najwyższej jakości wykonania usług widniejących w szerokiej ofercie ELBUD-KKT s.c.

LUDZIE I RELACJE!

Nasz biznes opieramy na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu.
Dbamy o jakość usług i wiemy, że kluczem są ludzie, wiedza i relacje.

Kompleksowość

Powierzając nam zlecenie można być spokojnym, ponieważ bierzemy odpowiedzialność za każdy etap jego realizacji. Gwarancją wysokiej jakości tych kompleksowych działań są:

 • doświadczenia gromadzone przez lata działalności
 • różnorodność i ilość zrealizowanych projektów
 • wykwalifikowana kadra z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami
 • wypracowane na przestrzeni lat relacje z dostawcami i producentami
 • profesjonalne zaplecze techniczne i sprzętowe
 • niezależność dzięki naszej własnej hurtowni z dużym magazynem materiałów elektrycznych
 • szerokie grono zadowolonych klientów
 • odpowiednie do rodzaju usług ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej

Załoga

Na przestrzeni wielu lat zbudowaliśmy zespół z ludzi, którzy cechują się nie tylko doświadczeniem i zaangażowaniem, ale też pasją w tym co robią. Dzięki temu udało nam się stworzyć zespół, na którym można polegać w każdej sytuacji. Aby w pełni wykorzystać potencjał naszej załogi, stale podnosimy jej kwalifikacje oraz rozwijamy park maszynowo-sprzętowy zapewniając pracownikom i naszym kontrahentom usługi oraz zaplecze techniczne na bardzo wysokim poziomie.

Wysoki standard oferowanych przez nas usług gwarantuje wiedza, doświadczenie i umiejętności wszystkich pracowników ELBUD-KKT s.c.

ZAANGAŻOWANIE? ZAWSZE I WSZĘDZIE!

Każda realizacja jest dla nas wyzwaniem, do którego zawsze podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. To daje naszym klientom gwarancję jakości wykonania danej usługi. Doświadczona kadra z zapleczem technicznym i materiałowym, wie co ma robić, abyście zawsze mogli liczyć na fachową pomoc, doradztwo, terminowość i zadowolenie z naszych działań. Sprawdźcie nas!

Wyzwania na przyszłość

Branża elektryczna to jedna najszybciej ewoluujących gałęzi przemysłu budowlanego. Ogromny rozwój w zakresie wytwarzania i przesyłania energii z Odnawialnych Źródeł Energi (OZE) oraz informatyzacja i automatyzacja, wymaga od nas ciągłego reagowania na zmieniające się potrzeby, nieustannego poszerzania wiedzy i szkolenia personelu. Lubimy to, bo dzięki temu możemy być jeszcze lepsi dla naszych przyszłych i obecnych klientów. Optymistycznie patrzymy w przyszłość wiedząc jakie czekają nas wyzwania.

Park maszynowy
i zaplecze techniczne

Według nas, posiadanie odpowiedniego parku maszynowego i zaplecza technicznego jest koniecznym elementem osiągnięcia profesjonalnego poziomu jakości wykonania zleconych realizacji. Własne zaplecze techniczne pozwala naszym ludziom na nieustanną gotowość do działania, a do tego jesteśmy niezależni i elastyczni. W skład naszego zaplecza wchodzą samochody osobowe, auta dostawcze, wielofunkcyjna miniładowarka, koparki gąsienicowe i kołowa, koparko-ładowarka oraz elektronarzędzia czy inne maszyny budowlane do Twojej dysopozycji. Dla naszych kontrahentów oznacza to gwarancję profesjonalnej i sprawnej realizacji zleconych robót. Efekty bez defektów.

Co możemy dla Was zrobić?

9

Usługi elektryczne

Kompleksowe usługi w zakresie:

 • instalacji elektrycznych
 • instalacji niskoprądowych
 • instalacji odgromowych
 • energetyczne sieci i instalacje NN i SN
 • złącza kablowe i stacje transformatorowe
 • przeglądy okresowe i pomiary instalacji elektrycznych
9

Usługi w zakresie OZE

 • fotowoltaiki dla klientów indywidualnych i firm
 • instalacji związanych z przetwarzaniem i przesyłem energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii (słonecznej i wiatrowej)
 • budowa farm wiatrowych i fotowoltaicznych
9

Roboty ziemne i usługi sprzętowe

 • usługi minikoparkami
 • usługi koparko-ładowarką
 • usługi miniładowarką teleskopową usługi obrotową koparką kołową
 • Wyrównywanie i niwelacja terenu, wykopy, odwodnienia, przyłącza, zakładanie i pielęgnacja trawników, czyszczenie dróg, ulic i placów szczotką obrotową, zagęszczanie wykopów itp.
9

Budowy pierwotnych oraz wtórnych kanalizacji teletechnicznych i mikrokanalizacji

Posiadamy doświadczenie w zakresie takich zleceń, możesz na nas polegać.

lata na rynku

zrealizowanych projektów

specjalistów

własnych maszyn budowlanych

“Ty widzisz problem
My widzimy rozwiązanie.”

Napisz do nas!

ELBUD-KKT s.c. P. Kurowski, V. Kurowska
48-303 Nysa ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 62F

Biuro: tel. 77 433 74 10, kom. 604 227 101
Hurtownia: 77 435 24 51, kom. 600 820 781

PKO BP O/Nysa 91 1020 3714 0000 4602 0010 1600